Cookie Consent by Free Privacy Policy website

O NÁS

Firmu RESTDAY založil v roku 1997 vynikajúce lezec Tomáš Sedláček zo Ząlína, ktorý je medzi lezci známy ako spoluautor mnohých ťažkých lezeckých smerov v Teplických skalách, Adršpachu a v Moravskom Krase.

Firma RESTDAY poskytuje kvalitný servis na lezeckú a trekovú obuv s použitím zodpovedajúcich technológií a materiálov s dôrazom na kvalitu. Väčšina spolupracovníkov firmy sú aktívni lezci s bohatými lezeckými skúsenosťami.

„Našim cieľom je plne uspokojiť želania zákazníkov a ponúknuť najlepšie služby za nízke ceny. To, že sa zákazníci vracajú, nás utvrdilo v tom, že sme sa vydali správnou cestou … RESTDAY tím „

NAŠE SLUŽBY

Servis lezečiek
V roku 2015 sme sa stali autorizovaným servisom La Sportiva.
Ďalej sme autorizovaný servis firiem FiveTen, Ocún a Evolve.
Pri oprave používame moderné materiály, technológie a hlavne kopytá zodpovedajúce danému modelu. Vždy sa snažíme zachovať čo najpresnejšie tvar a veľkosť lezečky.


Oprava trekových a turistických topánok
Sme autorizovaný servis firiem Meindl, La Sportiva, Hanwag, Vibram, ale dokážeme opraviť aj ďalšie značky.
Vykonávame záručné a pozáručné opravy.


Uforing
Patríte medzi milovníkov pieskovcového lezenia? Potom vás bude zaujímať naša novinka za našej „dielne“ pre dojištění pieskovcových ciest UFORING. Ponúkame rôzne veľkosti alebo celé sady s textilným alebo gumovým povrchom.


E-shop

Provozujeme také eshop s outdoorových zbožím jako jsou lezečky, impregnace na obuv, horolezecká lana Gilmonte (jsme hlavním dovozcem do ČR).